Commissies en Werkgroepen

Binnen de NVAB opereren diverse commissies en werkgroepen. Zij adviseren het bestuur over tal van ontwikkelingen in het vakgebied.

Commissies

v. E.A. Sprong | 070 - 3860387 (Metaplanning) | easprong@home.nl

v. G.G. Robeer | b.robeer@hotmail.com
s. Mw. M. Lebbink | m.lebbink@nvab-online.nl

v. P. van Wenum | wenum@vanaltenadejongh.nl
s. Mw. M.E. Voorwald | meike.voorwald@zorgvandezaak.nl

v. P.J. Kroon | 06 11461592 | piet.kroon@yellowfactory.org
s. Dr. D. Spreeuwers | 06 52620798 | dick.spreeuwers@yellowfactory.org

v. Jan Willem Peeters | j.w.p.m.peeters@minfin.nl
s. Congresbureau EPS 2.0 | 040 2911422 | bgdagen@nvab-online.nl

v. Marie-José Thunnissen | thunnis@xs4all.nl
s. Marjolein Bastiaanssen | m.bastiaanssen@nvab-online.nl

v. T.F. Senden | t.senden@cf.ru.nl
s. Mw. M. Lebbink | m.lebbink@nvab-online.nl

v. Dr. T.M. Pal | t.m.pal@planet.nl

v. J.G.F. Beens | 06 57545672 | gertjan.beens@gmail.com

v. Mw.mr. C. van Roessel | 043 - 3257799 (Encare Arbozorg)  | karien.van.roessel@encare.nl

________________________________________

Werkgroepen

v. A. le Duc
s. Mw. H. van Oene | 06 23116464 | oene.med-psy.advies@kpnmail.nl

v. G. Frijstein | 020 - 5663438 (AMC) | g.frijstein@amc.uva.nl
s. R.J. Naber | 020 - 5661370 (AMC) | r.j.naber@amc.nl

vz. R. Turk | Rob.Turk@beter.com
s. G.J.A. Bekendam
ondersteuning: B. Sinia-Beijert | secr.club25@hotmail.com

v.  J.H. van den Ham | jhvandenham@chello.nl

Contactpersonen: Cobi Oostveen | cobi.oostveen@planet.nl 
Ton Jenner | jenner@omtrend.com

v.  M. Ligthart | 020 - 4232232 (ArboNova) | m.ligthart@arbonova.nl

Contactpersoon: Monique Loo | info@majmloo.nl

Contactpersoon: Marlo van de Kieboom | marlo.van.den.kieboom@arbovitale.nl

v. Arianne Lindhout | arianne@lindhout.biz 
s. Han Ceulen

s.  M. Mouton-Segeren, tel. 06 21110327 | m.mouton@procompany.nl
Zie voor meer informatie de website van de ZFB: www.bedrijfsartsen.net